מנהלת התחדשות עירונית

העיר רמת גן היא אחת הערים הפעילות בישראל, בקידום וביצוע פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית.
חיזוק בניינים ישנים ברחבי העיר (במסגרת תמ"א 38) מסייע בהתגוננות מפני רעידות אדמה, ותורם לביטחונם האישי של התושבים, הודות להוספת מרחבים מוגנים דירתיים ביחידות הדיור.

בנוסף, פרויקטים של התחדשות עירונית מחדשים את חזות פני העיר, תורמים לשדרוג תשתיות ציבוריות, יוצרים סביבת מגורים ירוקה ומאפשרים מנוף כלכלי לבעלי הדירות.

יחד עם זאת, פרויקטים בתחום זה מאופיינים בהתמודדות מאתגרת וארוכה עם תהליכים מורכבים ומול גורמים רבים. לא פעם מוצאים עצמם בעלי הדירות נדרשים לקבלת החלטות על בסיס ידע חסר, ונקלעים לוויכוחים מרים, בינם לבין שכניהם.

מנהלת התחדשות עירונית – ״משתדר״גים איתכם ובשבילכם״

בחודש ינואר ‪ 2018‬הוקמה מינהלת להתחדשות עירונית ברמת-גן ושמה   ״משתדר״גים ". המינהלת  תעסוק בקידום פרויקטים בתחום תמ״א ‪ 38‬ ופינוי‪-‬בינוי .

‫ המינהלת להתחדשות עירונית רמת־גן הוקמה ע״י‬‫  עיריית רמת־גן בשיתוף משרד הבינוי והשיכון‪ ומטרתה ‬  לנהל את הליכי‬ ‫ההתחדשות בעיר בשקיפות מלאה ובאופן מקצועי‪ ,‬יעיל ומהיר‪ ,‬תוך סנכרון בין כל הגורמים  העוסקים בהתחדשות עירונית, עירייה, יזמים ותושבים.

למען נוחיות תושבי העיר, מוקמו משרדי המינהלת ברחוב ז'בוטינסקי 64 רמת -גן בקומת הקרקע. בצמוד לתחנה אוטובוס וזאת על מנת להקל על הנגישות.

המינהלת פועלת על מנת לסייע לתושבי רמת־גן בתהליכי ההתארגנות לקראת התחדשות עירונית‬ ‫וביניהם‪ :‬בחירת נציגות הדיירים‪ ,‬בחירת אנשי המקצוע שילוו את התהליך מטעם הדיירים ‪ -‬עורך דין‪,‬‬ ‫אדריכל‪ ,‬מפקח, שמאי ‪  ויזם .

המינהלת תלווה את תהליך ההתחדשות  מול מוסדות עיריית רמת־גן ‪. והועדה מחוזית

‫מעתה לתושבי רמת־גן יש כתובת נגישה ומקצועית ‪ -‬לא חותמים לפני שמתייעצים עם המינהלת‪ .‬כל שרותי המינהלת ניתנים‬
ללא תשלום‪.‬‬

פרטי קשר:
רזיאל אחרק – ראש מינהלת התחדשות עירונית רמת גן ויו"ר איגוד מנהלי המנהלות בישראל.
טלפון: 03-9474780

לצפייה באתר לחצו כאן